VİPTRANSFER 34

Hakkımızda

Bizi Tanıyın
Hakkımızda

Vip Transfer 34 olarak ilk günden bu yana sizlere profesyonel kalitede şoförlü araç kiralama hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Konusunda deneyimli ve dinamik ekibi ile Vip Transfer 34 siz saygıdeğer müşterilerimizin şoförlü araç ihtiyacını kusursuz şekilde karşılamak için faaliyetlerini sürdürüyoruz. Profesyonel sürüş yeteneklerine sahip, güler yüzlü ve işinde mutlu çalışanlarımızla şoförlü araç kiralama hizmetinde işimizi layıkıyla devam ettiriyoruz.

Vip Transfer 34 olarak araçlarımızın bakım ve hijyen koşullarını büyük bir hassasiyetle gerçekleştiriyoruz. Uygulamalarımızın her aşamasında sektördeki yeniliklerin yakın takipçisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak için devamlı kendimizi geliştiriyoruz. 

Vip Transfer 34 olarak içerisinde yer aldığımız sektörün ihtiyaçlarını karşılamak için doğru zaman yönetimini doğru kadro ile sürdürüyor, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini önceliğimiz olarak kabul etmekten ötürü de memnuniyet duyuyoruz.

Vip Transfer 34 olarak kişi ya da kurumların bütün şoförlü araç kiralama ihtiyaçlarına yönelik şoförlü araç kiralama hizmeti veriyoruz.

Hizmetlerimiz

Vip Transfer 34 içerisindeki konusunda uzman kadromuzla kongre, toplantı ve davetlere özel ulaşım ihtiyaçlarının dışında Hava Liman transferi ve diğer tüm transfer hizmetlerine bünyemizde yer veriyoruz

Havaalanı transfer süreçlerinizi sizler için güvenli, konforlu ve keyifli hale getiriyoruz.

Vip Transfer 34 olarak siz değerli müşterilerimize; şoförlü araç kiralama hizmetini, konusunda uzman şoförlerimiz ve bakımları yapılmış konfor seviyesi yüksek araçlarımızla gerçekleştiriyoruz.

İstanbul’da ki bütün ulaşım süreçlerinizi sizler için güvenli, konforlu ve keyifli hale getiriyoruz.

Call Now Button
Open chat